Kontakti | Sākumlapa                      lat | rus | eng
 / Par mums

UZŅĒMUMA DARBĪBAS APRAKSTS

 

               SIA INFO SERVISS - profesionāla apsaimniekošanas un uzkopšanas kompānija ir dibināta 1998. gadā. Šobrīd kompānijā strādā 200 darbinieki un strādājošo skaits nepārtraukti palielinās. Uzņēmuma galvenais mērķis ir sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, kuri atbrīvo klientus no ikdienišķām rūpēm par savas apkārtējās vides sakopšanu. Mūsu kompānijai ir liela pieredze telpu un teritoriju uzkopšanā, kura iegūta patstāvīgi analizējot un uzlabojot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. 

 

               Produktīvu darbu nodrošina uzņēmuma attīstītā un spēcīgā materiāli - tehniskā bāze un nekustamo īpašumu apsaimniekošanā iesaistīto darbinieku augstā profesionalitāte, par ko liecina Pasūtītāju pozitīvās atsauksmes. Uzņēmuma darbinieki ir paaugstinājuši savu profesionālo kvalifikāciju beidzot - Rīgas Juridisko koledžu, apgūst akreditētu 2.5 gadu programmu „Nekustamā īpašuma apsaimniekošana un pārvaldīšana”.

              2008. gadā oktobrī uzņēmums tika auditēts atbilstoši ISO 9001:2000 standartam, uzņēmums veiksmīgi sasniedza plānoto un gada beigās ieguva ISO 9001:2000 sertifikātu.          

                Uzņēmumam ir civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise ar segumu LVL 100 000. Tā ir garantija klientam, ka jebkurš zaudējums vai bojājums, kas radies mūsu neuzmanības vai kļūdas dēļ, tiks pilnībā atlīdzināts.

 

                     

 

SIA Info Serviss sniegto pakalpojumu veidi:

 

1.Nekustamo īpašumu pārvaldīšana.

2.Telpu ikdienas un ģenerālā uzkopšana.

3.Teritoriju uzkopšana.

4. Fiziskas apsardzes pakalpojumi.

5.Bruģakmens tirdzniecība un ieklāšana.

6.Apzaļumošana.

7.Telpu uzkopšanas ķīmisko materiālu tirdzniecība.

8.Telefona/datoru tīkla uzturēšana (bez datortīklu administrēšanas).

9.Maināmo paklāju serviss.

10.Vēdināšanas/kondicionēšanas iekārtu profilaktiskās apskates un tehniskā apkope atbilstoši rūpnīcas- izgatavotāja instrukcijām.

11.Ugunsdzēsības signalizācijas profilaktiskās apskates un tehniskā apkope atbilstoši rūpnīcas- izgatavotāja instrukcijām.

12.Traktortehnikas pakalpojumi.

13.Diennakts avārijas dienesta pakalpojumi.

14.Apkures katlu un apkures sistēmu profilaktiskās apskates un tehniskā apkope. 

15.Elektroapgādes sistēmu profilaktiskās apskates un tehniskā apkope. 

 


  

Izstrādāts:evolution.lv